Zorghuis  
 Oostende

Wie is wie? 

Maak kennis met ons team.

De coördinator

Hanne Stael, verantwoordelijk voor de dagelijkse werking en coördinatie

coordinatoren@zorghuisoostende.be

De zorgvrijwilligers

Alain, Amber, Annie, Brigitte, Carole, Caroline, Cathy, Chantal, Christine, Conny, Gerda, Hannelore, Hilda, Hubert, Jessie, Joël, Kathleen, Laila, Laura, Leen, Livina, 

Marianne, Marie-Louise, Raphaella, Ronny, Rosita, Sara, Sonia, Sonia, Stefaan, 

Viviane, Willy, Yves

De externe vrijwilligers

Kris Cabus verzorgt onze website (zorghuisoostende.be)

Paul Mortelmans staat in voor de boekhouding, de fiscale attesten en de IT

Lionel Derycke verzorgt onze tuin

Het bestuursorgaan

Johan Valcke, voorzitter

 

johan@zorghuisoostende.be

Carine Vandekerckhove, ondervoorzitter

ondersteuning contacten met doorverwijzers en gasten

carine@zorghuisoostende.be

Annette Pollentier, bestuurder

ondersteuning vrijwilligerswerking 

 

annette@zorghuisoostende.be

René Tommelein, bestuurder

penningmeester en secretaris van het bestuursorgaan

verantwoordelijk voor beheer van het gebouw en inrichting

rene@zorghuisoostende.be

Christophe Dalemans, bestuurder

verantwoordelijk voor social media,

sponsoring en fundraising

christophe@zorghuisoostende.be

Iris Vande Walle, bestuurder

verantwoordelijk voor dossier erkenning Vlaamse Overheid,

statuten

iris@zorghuisoostende.be

Yvan Van Den Broucke, bestuurder

verantwoordelijk voor PR en Communicatie

yvan@zorghuisoostende.be

Danielle Huse, bestuurder

verantwoordelijk voor Zorgbeleid en Actieplan

danielle@zorghuisoostende.be